Romantyczne kolacje we dwoje – książka kucharska

„Przez żołądek do serca” głosi słynne powiedzenie, a myśląc o romantyczności i związku dwojga ludzi automatycznie nasuwa się jedno skojarzenie: kolacja! “Romantyczne kolacje we dwoje” to książka kucharska, dzięki której każdy wieczór będzie mógł być tym najbardziej wymarzonym, czarującym i pełnym bliskości. Wszystko rozpoczyna się malutką, lekką przekąską, której celem jest rozbudzenie apetytu. Danie główne podane w wykwintny sposób to najważniejsza część spotkania. Tuż po nim – deser. Słodki, o działaniu niemal afrodyzjakowym, zbliży partnerów i pogłębi relacje.

“Romantyczne kolacje we dwoje” – przekąska, danie, deser

Zbiór apetycznych, sycących i pięknie wyglądających przepisów to jednak nie wszystko. Książka wypełniona jest poradami dotyczącymi sposobów nakrywania stołów, tworzenia odpowiednich zapachów i wielu innych kwestii. O romantycznej atmosferze decyduje cała gama szczegółów i dodatków, które warto wziąć pod uwagę projektując niecodzienne kolacje! Kolacje, które zapamiętane zostaną jako wyjątkowe, pyszne oraz ciepłe. I nie chodzi wcale o temperaturę zapiekanych warzyw!

Prezent na Walentynki? Ależ skąd!

Oczywiście, możemy pomyśleć, że “Romantyczne kolacje we dwoje” to idealny prezent na Walentynki lub rocznice pierwszych wspomnień: dnia poznania, pocałunku czy zawarcia małżeństwa. Jednak nie to jest intencją autorów. Książka stanowi idealny prezent nie wymagający okazji i miłosnych okoliczności, bo to właśnie je zawartość może te miłosne okoliczności stworzyć! Jeśli choć jedna osoba w związku lubi elegancję, klasę, dobre jedzenie i przede wszystkim – samodzielne przygotowania posiłków, może wykorzystać tę książkę jako świetny poradnik i wsparcie dla inicjowania pięknych, romantycznych chwil przy stole. Proponowane w tym zbiorze kolacje są z jednej strony głównym tematem i sercem spotkania, z drugiej mają być tylko tłem dla rozwijających się uczuć, rozmów i wspaniałych wspomnień.

Romantyczni domatorzy

Romantyczne kolacje we dwoje” to książka, dzięki której:

  • jeszcze bardziej pokochasz samodzielną organizację wykwintnych wieczorów.
  • poczujesz czym jest prawdziwy luksus.
  • bez wychodzenia z domu spędzisz czas niczym w najdroższej, prestiżowej restauracji.
  • przeżyjesz ze swoją ukochaną osobą bardzo intymny czas, bez świadków i hałasu z sąsiedniego stolika.
  • samodzielnie dobierzesz muzykę, dodatki przy stole i dekorację kuchni, salonu lub jadalni.
  • odtworzysz najlepsze wspomnienia i zbudujesz nowe.
  • docenisz aurę i klimat swojego domu.
  • otworzysz się na romantyczne i czułe chwile z najbliższą ci osobą.